GRATIS LEVERING BOVEN €40,- BINNEN NEDERLAND

PAVÈZ Smudgekwast

12.95
For discount price, please login here

Korte, stevige kwast voor het vervagen en verzachten van oogschaduw langs de wimperrand.

Koop en verdien 26 punten!
Artikelnummer: 713003-1 Categorieën: , Tags: , , , ,

De Smudgekwast is een korte, stevige kwast die speciaal ontworpen is om oogschaduw zacht te vervagen en te blenden, vooral langs de wimperrand. Door de compacte vorm en stevige haren kun je kleur gecontroleerd aanbrengen en uitwerken voor een zachte, rokerige ooglook.

Deze kwast is ideaal voor het vervagen van oogschaduw of eyeliner langs de bovenste en onderste wimperrand, waardoor harde lijnen worden verzacht en een natuurlijk smokey effect ontstaat.

De Smudgekwast kan ook gebruikt worden om kleine oogschaduwcorrecties uit te voeren. Dankzij de korte haren kun je eenvoudig overtollige kleur verzachten of kleine foutjes subtiel uitwerken zonder de rest van de make-up te verstoren.

Een praktische kwast voor het creëren van zachte overgangen, smokey effecten en het verfijnen van oogmake-up.

Video

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.